herb LKS "Orzeł" Faliszówka
LKS "Błękitni" Żeglce   LKS "Orzeł" Faliszówka

2010-10-16, 14:00

Czas spotkania: 90 min.

Przed dzisiejszym meczem nic nie wróżyło tak dobrego wyniku. Mieliśmy ogromne problemy kadrowe i mieliśmy najsłabszy skład od kilku sezonów. Dodajmy jednak, że Faliszówka również nie miała bogatego składu (zaczynali w 10, dopiero w ok. 15 min dojechał 11 zawodnik). Nie łamaliśmy się jednak i do meczu podeszliśmy z ogromnym zaangażowaniem. W początkowej fazie meczu w pole karne wbiegł Rafał Szczur , wyminął kilku zawodników , po czym został sfaulowany. Sędzia podyktował 11-tkę, którą w mistrzowski sposób wykorzystał nasz supersnajper Damian Woźniak ;). Następnie, po kilku minutach fantastycznym strzałem zza 16-ki popisał się Piotrek Mędrek, który za kilka minut znów trafił do siatki, podwyższając na 3:0. Jednak przed końcem połowy Orzeł strzelił bramkę, doprowadzając do wyniku 3:1. Po zmianie stron zaspaliśmy i goście wyrównali. Myśleliśmy, że powtórzy się czarny scenariusz (jak np. z Wojaszówką w sezonie 08/09, Bieździedzą w ubiegłym sezonie i w obecnym sezonie z Łubienkiem), jednak wiarę w zwycięstwo przywrócił Piotrek Mędrek, strzelając na 4:3. Następnie przez kilkadziesiąt minut broniliśmy się, by w końcówce meczu podwyższyc na 5:3, strzelcem ostatniej bramki był Kamil Doniek.

Wreszcie doczekaliśmy się 3 punktów, szkoda, że tak późno je zdobyliśmy, jednak przed nami jeszcze cała runda wiosenna !!! ;)

Zmiany:

46' - schodzi Kania, wchodzi Czuchrzyński, który zmienia w ataku Mędrka, a ten przechodzi do środka pomocy

46' - schodzi Szymbara P. wchodzi Gackowski, który obejmuję prawą stronę obrony, Węgrzyn przechodzi na stopera

83' - schodzi Szczur wchodzi Laskoś