herb LKS Czeluśnica
LKS "Błękitni" Żeglce   LKS Czeluśnica

2010-09-18, 14:00

Czas spotkania: 90 min.

Meczu nie rozpoczęliśmy najlepiej, gdyż już w pierwszych minutach meczu po nieporozumieniu między stoperem a bramkarzem, Czeluśnica wyszła na prowadzenie. Następnie po błędzie pomocnika, który chcąc wybic  piłkę, kopnął ja pod nogi przeciwnika, co spowodowało utratę drugiej bramki. Jednak następnie poprawiliśmy jakośc gry i po kilkunastu minutach strzeliliśmy bramkę kontaktową. Jej zdobywcą został D. Woźniak, który ominął 3 zawodników gości i strzelił po długim rogu bramki. Jednakże pod koniec połowy zawodnicy z Czeluśnicy, podwyższyli na 1:3. Po zmianie stron nadal kontynuowaliśmy dobrą grę, stwarzaliśmy groźne sytuację, np. P.Mędrek, tylko przez górkę na boisku nie umieścił piłki w siatce. Nasze ataki przyniosły w końcu skutek. W pewnym momencie Woźniak wrzucił piłkę na 5-y metr, gdzie już czekał Mędrek i nie pomylił się - znów zdobył kontaktową bramkę. Nie mogliśmy nie spróbowac strzelac dalej, więc nadal atakowaliśmy, co zaskutkowało drugą bramką Mędrka - z ostrego kąta strzelił po długim rogu bramki gości. Takim sposobem zdobyliśmy pierwszy punkt w tym sezonie ! :)