LKS Błękitni Żeglce - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:

Brak aktywnych ankiet.

wolski_m

herb LKS "Chlebianka" Chlebna
herb LKS "Błękitni" Żeglce
LKS "Chlebianka" Chlebna   LKS "Błękitni" Żeglce

2010-08-28, 14:00

Czas spotkania: 90 min.

Musimy zacząc od tego że nasza linia defensywna w tym meczu wyglądała gorzej od sera szwajcarskiego. Było tam tylko 2 nominalnych obrońców, gdyż jeden pauzuję za czerwoną kartkę, a dwóch po prostu olała ten mecz. Zaczęło się jednak ciekawie. Gra była wyrównana, stwarzaliśmy sytuacje podbramkowe i w końcu po strzale K. Czuchrzyńskiego i rykoszecie od obrońcy Chlebianki wyszliśmy na jednobramkowe prowadzenie. Jednak w chwile później sędzia odgwizdał rzut karny dla gospodarzy po dotchnięciu piłki ręką w polu karnym M. Guni. Jednak nasz bramkarz dobrze się spisał i obronił 11-tkę. Jednak radośc z prowadzenia nie trwała długo, gdyż kilka chwil później zawodnik gospodarzy , chcąc dorzucic piłkę w pole karne zaskoczył bramkarza, który już prawię odbił tę piłkę. Jednak remis. Gra nadal była wyrównana, jednak jeszcze w pierwszej części spotkania Chlebianka wyszła na prowadzenie. Jej czołowy napastnik łatwo poradził sobie z trzema naszymi obrońcami i nie dał szans golkiperowi, pokonując go strzałem z ok. 10 m. Wynik do połowy 2:1 dla Chlebnej. Po wyjściu na drugą połowę Chlebianka dołożyła jeszcze jedną bramkę, gdy nieupilnowany został jej zawodnik i bezbłędnie wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem. Jednak nie dawaliśmy za wygraną. Otrzymaliśmy rzut wolny z linii pola karnego. Do wykonywania tego fragmentu podszedł spec od wykonywania rzutów wolnych w naszej ekipie - K. "Alex" Węgrzyn :). Nie pomylił się, nie dał absolutnie żadnych szans bramkarzowi drużyny przeciwnej. Następnie posypało się. Najpierw napastnik gospodarzy wykorzystał nieporozumienie pomiędzy obrońcą a bramkarzem naszej drużyny, wyprzedził obrońcę i złapał bramkarza kilka metrów przed bramką i lobem wbił piłkę w siatkę. Następnie niefortunnie wybijał piłkę nasz obrońca stojący przy słupku przy rzucie rożnym, kopnął ją wprost pod nogi gracza przeciwników, a ten zamienił ten prezent na bramkę. Następnie przejęliśmy inicjatywę. Ciekawe sytuację miał D. "Pędrak" Woźniak, H. Wojciechowski, który trafił w poprzeczkę i piłka odbiła się od linii , a także A. Wolski który najpierw przetestował golkipera gospodarzy strzałem z szesnastu metrów, a później przeniósł piłkę nad poprzeczką po jednym z dośrodkowań. "Zaczęło się ciekawie.... a wyszło jak zawsze :D" - najlepszy komentarz do tego meczu.

herb LKS "Błękitni" Żeglce Informacje o kadrze LKS "Błękitni" Żeglce

1. Michał Wolski
2. Hubert Wojciechowski
3. Modest Gunia
4. Kania Dominik
5. Damian Rachwalski
6. Kamil Węgrzyn bramka  zmiana 85" Laskoś Dawid
7. Krystian Czuchrzyński bramka
8. Damian Wietecha  zmiana 70" Kamil Doniek
9. Adrian Wolski  zmiana 80" Szczur Rafał
10. Tomasz Szymbara (c)  zmiana 46" Damian Woźniak
11. Piotr Mędrek

herb LKS "Błękitni" Żeglce Prezentacja graficzna składu drużyny LKS "Błękitni" Żeglce

Modest Gunia
Adrian Wolski
Szczur Rafał
Piotr Mędrek
Tomasz Szymbara (c)
Damian Woźniak
Kamil Węgrzyn
Laskoś Dawid
Damian Wietecha
Kamil Doniek
Michał Wolski
Krystian Czuchrzyński
Hubert Wojciechowski
Damian Rachwalski
Kania Dominik

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

pon.

Brak danych.

Orzeł Bieździedza - BŁĘKITNI
Ładowanie...

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.